Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy éljem túl, hogy ne...

Hogy éljem túl, hogy ne legyek rosszul suliba?

Figyelt kérdés

Van egy fóbiám.. Nem merek emberek között enni.. :S Duci vagyok, és nekem úgy tűnik, ha látnának enni, azt gondolnák, hogy mindig csak eszek.. :S

Tavaly voltam 8.os, ott aránylag jól bírtam, reggel 7kor reggeli, 3kor ebéd.. De most kezdem a gimit, 7kor indulnom kell eleve, elég nehéz lesz magamba gyűrni 6 körül egy szendvicset.. Kb 3-4re fogok hazaérni.. :S


2009. aug. 31. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

napi 2 kajálás nem hinném, hogy egészséges, enned kell emberek között is.

ha nagyon para, akkor pszichoterápia kell.

2009. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enned kell, mert tényleg rosszul leszel!Legalább gyümölcsöt vagy müzliszeletet egyél.Ezek egészségesek,és nem leszel éhes.Lehet, hogy pont azért vagy duci,mert ritkán eszel, sokat.Inkább többször csipegess keveset, meglátod,még fogyni is fogsz!Sok sikert,és jó tanulást!
2009. aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

figyi, sztem ezt senkisem gondolja.

amúgy én a helyedben nem szendvicset vinnék, hanem vmi egészséges kaját. pl salátát. vagy pedig barna kenyeres szendvicset. ezek olyan kaják, amit fogyókúrások előszeretettel használnak. tehát ha vki mégiscsak figyelne, ahogy eszel, akkor azt gondoln k, h éppen fogyozól. sztem ezegy jó ötlet:)

2009. aug. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
jajj de kis ari vagy^^
2009. szept. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!