Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl? Mit csinálja...

Hogyan éljem túl? Mit csináljak? Hogyan tudnám átvészelni?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy 2nap múlva lesz az utolsó kirándulásom(mivel nyolcadikos vagyok.)Ebbe a hónapba még nem jött meg .. lassan négy éve menstruálok , de már nagyon fáj a hasam .. és nekem mikor megvan nagyon megvisel. Van amikor vénás injekciót kapok vagy 3-4 szem gyógyszert veszek be . És már érzem hogy nem sokára megjön ... de nagyon félek hogy pont akkor, és semmiképp nem szeretném kihagyni az utolsó általános iskolás kirándulást, végül is most ballagunk ... kitudja mikor látjuk legközelebb egymást. Mit tegyek hogyan tudnám átvészelni? Három órás az út oda , hazafele meg már csak este jövünk de az is kb. három órás lesz. Nagyon félek .. mit csináljak?

A válaszolóknak köszönöm :)

14/L


2012. máj. 29. 19:12
 1/3 anonim válasza:
Igyál citrom levet én ezzel eltoltam a menzeszt 5 nappal is. Probald ki lehet hogy segít :)
2012. máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Először is nagyon szépen köszönöm a válaszodat:) Én úgy hallottam hogy a citromlétől csak hamarabb megjön :(
2012. máj. 29. 19:22
 3/3 anonim válasza:
Hat nem tudom meg lehet az is bár nekem eltolta mikor szükségem volt rá.
2012. máj. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!