Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Magas a vérnyomásom? :S

Magas a vérnyomásom? :S

Figyelt kérdés

Olyan mintha nem érezném a bal karomat, alig bírom mozgatni. egyébként ideges vagyok nagyon és már órák óta bőgök

L/21


2012. aug. 6. 22:20
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Uh, de sajnálom hogy ennyi mindent kell szedned. Akkor én meg se szólalok. A legdühítőbb, mikor az embert mások teszik tönkre (ugyanezt érzem), és sajnos csak gyűlik a méreg és a keserűség az emberben. És ez a szívnek sem használ.

Remélem én is találok valakit, akit szeretek, és aki szeret és meg tud nyugtatni, nem pedig olyan indulatos mint én.

2012. aug. 6. 23:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hirtelen vagyok, de a párom meg maga a nyugalom. Néha kiakadok, hogy kiabáljon már végre. De nem, ő mosolyog, megszeretget, és annak nem lehet ellent állni. Nekünk van háziállatunk is. Ha tudsz, te is szerezz egyet, mert a simogatásuk jót tesz az idegeknek, illetve megtanulod, hogy kordában tudod tartani az indulataidat mondjuk, ha szétrág egy cipőt. :D

Amúgy meg panaszkodhatsz, hiszen mindenkit a saját cipője szorítja, nem a másé.

2012. aug. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Akkor te jól választottál, hisz egy indulatos embernek tényleg egy olyan pár kell aki maga a nyugalom :))) Tud mosolyogni, amikor nekünk forr a vérünk, és megnyugtat:) máskülönben, ha egymásnak esik két tűz ... akkor vérig megy a szócsata :)

hát van két macskánk... szeretem is őket... csak a múltkor az egyiken vezettem le a haragom :( ijesztgettem meg ilyenek... tudom elmebetegnek tűnök:/ csak nem tudtam magamba tartani az indulatokat -.- de megnyugodtam, és egyébként szeretem is őket. Megnyugtat tényleg a simogatásuk.

2012. aug. 7. 00:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!