Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Történt veled valaha rosszullé...

Történt veled valaha rosszullét, ájulás nagy tömegben, sok ember között? (pl. egy koncerten vagy fesztiválon)

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogy reagáltak körülötted az emberek? Segítettek? Esetleg Te segítettél már másnak ilyen helyzetben?

2012. aug. 9. 11:50
 1/4 anonim válasza:

Régen nagyon sokat jártam templomba. Ma már csak ha nagyon muszály, mivel érdekes módon minden szentmisén elájultam és mindig más ember vitt haza. Egy idő után feladtam. Nagyon segítőkészek voltak, bár volt akinek az arcára kiült a félelem.

Szerencsére még nem kellett máson segíteni, de ha vki rászorulna biztosan gondolkodás nélkül a segítségére lennék, hisz tudom milyen az ha vki elájul és magatehetetlen.

2012. aug. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen történt, de nem fesztiválon meg koncerten, mert pont a pánikbetegségem miatt nem járok ilyen helyekre. Buszon volt már ilyen,le se sz*rták az emberek. Leszálltam, de mivel remegtem meg nehezebben vettem levegőt, lelökdöstek. Gondolom drogosnak néztek... -.- Nem fognak rajtad segíteni, főleg egy fesztiválon nem.
2012. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem koncerten volt, nem is egyszer. Szerencsére sok ismerős volt körülöttem és mindenki segített :)) ÉS ezek a rendezvények rockkoncertek voltak, ahol olyan emberek járnak akikből nem néznéd ki, de néha nagyobb szívük van mint egy nagyvárosi embernek a buszon... :/
2012. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egy ájuldozó, rosszul lévő emberen KÖTELESSÉGED segíteni, alapvető emberi humánum. nincs itt semmilyen kérdés. aki ezt elmulasztja, az kiiratkozott a homo sapiens-ek közül, és remélem, magatehetetlenül fogja elszenvedni saját kínhalálát, miközben senki nem látja szánalmas vergődését. ennyi.
2015. márc. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!