Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért erőltetik még mindig a...

Miért erőltetik még mindig a napozást?

Figyelt kérdés

Vajon miért nem mindegy az embereknek, hogy mások mennyire barnák..? Folyton ezt hallom: Napozni kene még.

És ha nekem bőrgyógyászati problémám van? Napallergia? Nem mellesleg tele vagyok anyajegyekkel, ezeket szoktam nezetni. Nem vagyok hiporeklam, van némi színem, de nem vagyok csoki. És tok jól el vagyok így, megis a csokik küldenek a napra... Nem mindegy nekik? Mindig más dolgaval kell foglalkozni? Vagy zavarja őket, hogy másnak nem a csokibarna a menő?



2012. aug. 11. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell, én sem szoktam, mert nem bírom a napot. Ne foglalkozz velük, legalább nem leszel túl korán olyan ronda ráncos, mint sok magát halálra napozó nő.
2012. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell hallgatni rájuk. Ha akarnak napozzanak, szép a csokibarna bőr tizen-huszonévesen. Aztán nézd meg őket 40 körül. A napozni kéne még-re a válaszom mindig: napozz te ha akarsz. és nem foglalkozok velük.
2012. aug. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig mondogatták férfiak, hogy kéne napozni, vagy szolizni, hogy legyen már valami színem, mert így leromlik az összhatás (én tényleg baromira fehér vagyok). Régebben meg is tettem, napoztam, felégtem, vagy barnultam minimálisat, de két hét múlva kifehéredtem, úgyhogy lesz*rom, semmi értelme nem volt "aszalódni". Akinek nem tetszik, nem néz rám, ha meg egy férfinak ezen múlik, hogy kellek-e neki, az árulkodik a jelleméről, úgyhogy ő nem kell nekem. A jelenlegi párom (és egyébként sok más pasi) kifejezetten a fehér bőröm szereti, egyébként jön is vissza a divatba!
2012. aug. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!