Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért alszom mostanság ennyit?

Miért alszom mostanság ennyit?

Figyelt kérdés
Sosem volt szokásom így eltunyulni, de az utóbbi hetekben este vagy 10 órát alszom, és ráadásként délután is pár órát. És ennek ellenére még mindig álmos vagyok délután/estefelé, még akkor is, ha előtte aludtam valamennyit. Azt mondják, a sok alvás az jelent valami pszichés eredetű zavart. Mik lehetnek ezek, amik miatt többet alszom? Beteg/megfázott nem vagyok.
2012. aug. 12. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Néhány napja én is k.o. vagyok.Lehet sok mindentől,vitaminhiány,vashiány,unalom,stressz,meg ezer dolog.Nekem folyamatosan le akar csukódni a szemem:)
2012. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nálam is így van, most is lazán aludnék, ha délutánra nem lenne már programom... Vasat szedek, vérszegénység miatt, ez lehet kiváltó ok? Ugye nincs semmi pszichés gondom???
2012. aug. 12. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!