Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Holnap kiveszik a mandulám,...

Holnap kiveszik a mandulám, helyi érzéstelenítéssel. Nagyon félek! Nagyon rossz lesz?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Azok alapján, amiket olvasok, hallok, azt tudom, hogy maga az altatás lesz nagyon rossz, meg utána a lábadozás. De én mégis a műtéttől félek jobban, gondolom azért a "lábadozást" fájdalomcsillapítókkal elviselhetőbbé lehet tenni. Bár nem tudom, mit higgyek...


Aztán az is zavar, hogy itt olvasgattam dolgokat, és mindenki olyanokat írt, hogy "egy évben nyolcszor begyulladt", "több hétig kellett ágyban feküdni vele", "gennyezett" stb. De nekem ilyenek nem voltak! Ami volt az az, hogy a torkomban mindig megdagadtak két oldalt a mirigyek, ami fájt, gombócot éreztem, a fülem begyulladt, néha fájt a nyelés. Az orvos szerint "indokolt kivenni", de biztos jó ötlet ez? Elvégre az immunrendszer egy darabja, nem?


Nagyon gáz lesz??


2012. aug. 13. 20:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Hát, inkább ne akard megtudni _előtte_! Utána már úgyis mindegy. Beszrsz-behgyozol."



Már kivették. És egyk sem történt meg...

2012. aug. 19. 00:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!