Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől vagyok kórosan fáradt...

Mitől vagyok kórosan fáradt és aluszékony?

Figyelt kérdés
Rengeteget alszom majdnem egész nap egész éjjel pár órás ébrenlétek vannak csak.egyszerűen nincs erőm semmihez van hogy teljesen ki van száradva a szám és a torkom mert nemtudok felkelni inni sem,mostmár ahhoz folyamodtam hogy teszek innivalót az ágyam mellé.napközben felületes az alvásom szakaszosan de hallom mi történik viszont nem tudok megmozdulni se kinyitni a szemem sőt álomszerű képzelgéseim vannak pl hogy itt van tesóm és beszél.mindent megpróbáltam már:volt vérvétel cukrom rendben,nem vagyok vérszegény sem,vas és magnézium rendben de javaslatra beszedtem egy dobozzal magnéziumot de nem lett jobb majd supradyn-t szedtem hogy hátha vitamin vagy ásványi anyag hiány se attól sem lett jobb.pajzsmirigyemet vizsgálták a TSH szintem magas azaz alulműködik de a T4 normális és az ultrahang is jò ezért semmilyen gyógyszert nem kaptam :(

2012. aug. 15. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%

[link]

Ha egy ilyen kezelésre elmennél sok mindenre választ kapnál...

Ez a gép okosabb mint az itt válaszolók összessége,beleértve magamat is.Én már voltam ilyen kezelésen igaz fizetős de megéri.

2012. aug. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ez a gép okosabb mint az itt válaszolók összessége,beleértve magamat is"


Ideznek a wikipedia biorezonancia cikkebol:


"A biorezonancia az alternatív gyógyászatban használt diagnosztikai és terápiás módszer. Elméleti háttere homályos; a hívei szerint az emberi szervezet és az abban lévő kórokozók rezgéseit méri elektromos vagy elektromágneses úton, és abból következtet a betegségekre, esetleg a hasznos rezgések felerősítésével és a károsak kioltásával gyógyítani is próbálja azokat. Az elgondolásnak elfogadott tudományos háttere nincsen, a rá adott magyarázatokban rendszerint a tudományból átvett, de teljesen más értelemben használt kifejezések szerepelnek (mint például a sajátfrekvencia vagy a biofeedback), tudományos vizsgálatok során mind diagnosztikára, mind terápiára hatástalannak bizonyult (a placebohatást leszámítva), ezért sokan az áltudományok közé sorolják. A biorezonanciás készülékeket gyakran nem orvosi, hanem közérzetjavító (wellness) eszközként engedélyeztetik, majd gyógyításra alkalmas eszközként reklámozzák"


Elhiszem, hogy a szandek jo volt...

2012. aug. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok,elfogadom a véleményed...,de én inkább megyek egy ilyen kezelésre,semmint orvoshoz.volt májgyulladásom,és sikerült rendbe jönnöm.Mindenki abban hisz amiben akar,ez is csak egy lehetőség.
2012. aug. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elozo, az nem az en velemenyem volt, hanem sok mas, temahoz sokkal jobban erto szakembere, a wikipedia cikkben megtalalalold a hivatkozasokat ezek publikacioira.


Ettol fuggetlenul orulok, hogy helyrejottel, es mindenki abban hisz, amiben akar.

2012. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,de inkább valami orvosi magyarázat érdekelne pl hogy milyen vizsgálatot lenne érdemes kérnem!
2012. aug. 15. 17:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor menj a háziorvosodhoz,majd Ő beutal egy szakorvoshoz.
2012. aug. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Először is egy teljes vérképet kéne csináltatnod és a további teendők a vérkép eredményén múlnak!
2012. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már csináltattam vérképet.
2012. aug. 16. 11:31
 9/11 anonim ***** válasza:

A szerint aki aluszékony, annak valami veseproblémája lehet! Nem tudom, igaz-e, de vizsgáltasd ki szerintem!

(Úgy jött fel a téma, hogy mostanában nagyon sokszor felfáztam, és megkérdezte, hogy aluszékony vagyok-e, mert az vesebetegségre is utalhat.)

2012. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A párom szerint*


bocsánat, elírtam!

2012. aug. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!