Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Nagyobbat dobban a szivem....

SOS Nagyobbat dobban a szivem. Másnak volt ilyen?

Figyelt kérdés
Tegnap eléggé felidegesitettem magam egy veszekedés miatt. Ma este probáltam volna aludni elkezdtem érezni hogy kb 2 percenként nagyobbakat dobban be a szivem. Nekem régebben is volt már ilyen mindig idegesség után alakult ki aztán elmúlt. Orvos is csak ennyit mondott rá, idegi alapon van. Másnak is volt már ilyen? Kicsit félek!

2012. aug. 20. 00:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt többször. sőt voltak rosszulléteim.A rosszullétes dolgot vegetatív idegrendszerre ható gyógyszerrel rendbe tették. kb 3 hónapig szedtem. azóta is vannak időnként gondjaim. első lépés nekem, hogy elfogadtam azt, hogy a vegetatív idegrendszer képes ilyen erős tünetet produkálni.ha ott lenne melletted ekg, nem látszana rajta, hogy bedobban, csak te érzed.Én mikor érzem a dobbanásokat, kitapintom a nyaki ütőeremet és pulzust számolok. az rendbe hoz. fel a fejjel!
2012. aug. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!