Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvajáró vagyok? Ez elég komoly.

Alvajáró vagyok? Ez elég komoly.

Figyelt kérdés
Ezen a héten a második eset, hogy azt álmodom be vagyok zárva egy raktárba vagy hasonló zárt helységbe és mindenáron kiakarok szabadulni. Erős félelem érzet vesz körül. Az első alkalomnál arra ébredtem hogy szétrángattam a polcot és a csörömpölésre ébredtem fel. A második alkalommal a 70 kg szekrényt borítottam le a földre(csoda hogy nem rántottam magamra nem tudom, hogy csinálhattam) és akkor is a dirr durra tértem csak magamhoz. Nem tudom mi lehet ez.Ez elött nem volt ilyen nagyon ritkán volt, hogy felkeltem de ilyen komoly eset semmiképp nem történt. Mind2 alkalommal ugyan az a helyszín volt az álmomba.

2012. aug. 20. 14:39
 1/1 anonim válasza:
Lehet hogy kimerült vagy, vagy valami sokk, trauma ért mostanában. Ha sokáig nem múlnak el az álmok és már leromboltad az egész szobádat, talán érdemes lenne megkérdezni egy szakembert.
2012. aug. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!