Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ugye milyen kiábrándító, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye milyen kiábrándító, hogy az aranyos, kislányos, alacsony, karcsú, bájos arcú, szép lányok a legutálatosababbak jellemre és ők sértik meg a legtöbb srácot, aki bepróbálkozik náluk?

Figyelt kérdés
Szomorú, hogy nekem épp az ilyen lányok jönnek be, pedig épp két ilyen lány gázolt durvána a lelkembe csak, mert szerintünk ronda vagyok. Mindig is rondának tartottam magam, de miért kellett megalázni sok ember előtt? Miért nem elég annyi, hogy bocs, de nem vagy az esetem? Én sosem bánnék így egy lánnyal sem, mégha ne is jött be külsőre. De ezek után már nem tudok úgy nézni a lányokra, mint ártatlan virágszálakra, tartok tőlük, még inkább félek velük ismerkedni és, ha online képet kérnek rólam, már előre félek, hogy vajon nem fog-e megsérteni újra egy. A többség szerencsére lekopik, ha meglátja a képemet. Ez is jobb, mintha a képembe vágná, hogy ronda vagyok. Tudom, hogy az vagyok, de mégis fájt, amit élőben csinált velem az a külsőre ártatlannak, bájosnak tűnő alacsony, vékony lány. Egy életre elment azóta a bizalmam a női nem iránt. Mindben a rosszat látom, az ártó szándékot, így már ismerkedni sem merek velük, max csak akkor szólok egy lányhoz, ha valami fontos dolog felől érdeklődöm.
2012. aug. 11. 00:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem, az ilyenek sose érdekeltek :D
2012. aug. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
87%

Nem unod még ezeket a kérdéseket?


Mi nem tudunk rajtad segíteni!Csak te tudsz magadon!Ez van!

2012. aug. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%
csá haver küldj egy képet, vagy valami, mert kíváncsi vagyok mi számít rondának :D 17/f
2012. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

Te szegény.. :/ Megértelek... Pont olyan utálatosak, mint azok a fiúk akiknek 5,456 cm a hajuk és fekete gatyát hordanak.... :((( Én is találkoztam egy féllel és mostmár tudom, hogy mind szemét, mert ő megbántott.

Ember!! több millárd lányból kettővel rossz tapasztalatod van, és mindegyik szemét lesz? Eleve mi köze a hajszínnek meg a méretnek a jellemhez? Neked sem tanítottak logikát az tuti...

2012. aug. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%

hát ne vegyél minden normális lányt egy kalap alá.

nem mindenkinek van ilyen jelleme:)

és most ne legyél emiatt magad alatt. légy férfi! 2 lány bántott meg,nem igaz?! és még van több milliárd csaj szóval ne sajnáltasd magad,hanem élj!

16/L

2012. aug. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%
az a baj, hogy a mai lányok felszínesek... a jóképű, izompacsirta, bunkó, f*szokra buknak, és leszólják, az értelmes, de külsőre nem megfelelő srácokat... szerencsére én nem vagyok ijen gondban, de tudom milyen sz*r...
2012. aug. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%

Ez nem igAZ!

Én ilyet sose tettem.


-;-.÷÷÷¤×$ŁŁ<€]`˝˙´÷

2012. aug. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

igen minden lány felszínes, csak a pénz kell meg az izom


és arra nem gondoltatok,hogy minden pasinak meg csak a nagy mellek, a szex kell? akkor mit vártok?

szánalmasak vagytok.

2012. aug. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

00:29: fogjátok már fel,hogy vannak és mindig is lesznek KIVÉTELEK! - sokkal többet ér,ha valakinek van egy csepp esze,minthogy annyira izmos legyen,hogy szétdurranjon. nekem személy szerint nem jönnek be a kigyúrt fiúk.szóval kivételek vannak még ha nehéz is elhinni!

L/16

2012. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%
bocsánat az általánosításért lányok, csak kicsit felháborodtam :D
2012. aug. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!