Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randim lesz. Fiúk, kiábrándító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randim lesz. Fiúk, kiábrándító ha egy szép lánynak csúnya a bőre?

Figyelt kérdés
Tetszem a srácnak, de félek hogyha meglát majd ujjatlanban undorítónak tart majd. Szóval a kérdésem hozzátok: szép lány, tetszik nektek, de meglátjátok hogy a válla szeplős, a hátán hegek, foltok vannak (ugyan csak kicsit látszik ki). Ez nektek undorító, vagy nem számít vagy mit gondoltok róla?? Csak őszintén.
2011. júl. 15. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:

hmm.. milyen hegek?:O



mi történt a hátaddal ?:(

2011. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a szeplő az mióta csúnya? O_O
2011. júl. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a bőre egy helyen érdekel, az arcán... ha az, illetve az alak rendben van akkor bátran mondom, hogy FOSSÁ K*RNÁM :D
2011. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hűha, valaki megint azt hiszi, hogy az a normális, akiket a TV-ben lát. Protip: mindenkin van egy csomó szépséghiba.
2011. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lindsay Lohannek szerintem kifejezetten ronda a bőre mégse szenved f@szhiányban(bár ő inkább a p.uncira bukik)


én is el tudnék vonatkoztatni a bőrétől ha felajánlkozna

2011. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem az arcomon csúnya a bőröm, azt el sem tudom takarni... Az egyik oldalon, egy kicsi részen vannak kis piros foltok, amik ráadásul állandóan begyulladnak, és hetekig nem múlnak el. Mire az egyik elmúlik, begyullad a másik, van, hogy 2-3 is be van egyszerre gyulladva. Akármit csinálok egyszerűen nem múlnak el. Egyszer már szedtem a bőrömre gyógyszert, elvileg most szép bőröm kéne, hogy legyen. Egyébként azt mondják szép vagyok, de ettől frusztráltnak érzem magam, mert akárki akármit mond, a gyulladt gócok mindig csúnyák az emberen, ha meg jól látható helyen is van.. Szóval.. Én akkor mit szóljak?
2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ronda a böröd akkor nem vagy szép lány. Ilyen egyszerű
2011. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Ez paradoxon! Egy szép lánynak nem lehet csúnya a bőre.
2011. júl. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nekemis a börömmel(arc) voltak problémáim, elmentem bőrgyógyászhoz, felírt néhány gyógyszert, azokat szedtem 2x félévig, igy most majdnem tökéletes a bőröm, és most van baràtnőm :)
2011. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!