Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnődnél mi számít jobban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnődnél mi számít jobban? Szép arc vagy szép mosoly? Ha egy szép arcú lánynak rondák a fogai, akkor még tetszik, vagy kiábrándító? Számít a szép fogsor?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az összhatás.
2010. dec. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem nagyon, de én fogászati asszisztens vagyok, ez nálam munkahelyi ártalom

nagyon zavarnak a kusza, rendezetlen, esetleg lyukas fogak

2010. dec. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha valami nem szép rajta, akkor már nem kell.

A ronda fog ugyanúgy kizáró ok, mint a ronda arc/egyéb testrész.

2010. dec. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A lénye.

Mindkettő.

Meggondolandó, hogy miért nem törődik vele.

Igen.

2010. dec. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem a szép mosoly igényesség kérdése. létezik fogszabályzás. ez ugyanolyan részemről, mint a tisztaság. tavasszal lesz szájsebészeti műtétem pont emiatt... bár lány vagyok, csak olyan fiúkkal voltam eddig, akiknek szép a mosolyuk. szerintem olyan egészséges összképet ad az arcnak.
2010. dec. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ronda fogakkal nem lehet valaki széparcú. Értsd: a kettő kizárja egymást.
2010. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég ferde a felső elülső fogam,akkor én már csak csúnya lehetek? :(
2010. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátom szerencsére adott nekem esélyt annak ellenére, hogy kuszák az első fogaim, és megszeretett. Tudom, hogy örülne neki, ha szép lenne a fogsorom, de elfogadta, hogy nem lehet/lehetett fogszabályzóm, mert egy elváltozás miatt volt egy műtétem, és nem vállalja egy fogorvos sem a fogszabályzást, mert attól félnek, hogy ahogy lazítanák a fogakat, kiesnének. Szóval nem biztos, hogy simán igénytelesnég áll a csúnya mosoly mögött.
2010. dec. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kedves utolsó, nem akartalak megsérteni, ne haragudj, ha mégis sikerült. viszont a te eseted 1 a 100-hoz...
2010. dec. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokan mondják, hogy szép vagyok, pedig a fogaim ferdék. Ez van, nem tehetek róla, ahogyan más se. Ha amúgy mossa az illető, és nincs elszíneződve a foga, akkor nem kizáró ok. Senki nem tökéletes.
2010. dec. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!