Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Voltál már rosszullét (pl....

Voltál már rosszullét (pl. ájulás) miatt annyira elgyengülve, hogy ölben kellett vinni?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor mennyi ideig tartott ez a gyengeség? És milyen körülmények között történt az egész?

27/L vagyok, pár hete egy kerti sütés-főzés alkalmával lettem rosszul, és hiába ültettek le a többiek, annyira el voltam gyengülve, hogy ölben kellett bevinniük a házba, hogy lefektessenek. Ezután lettem csak jobban.



2012. aug. 24. 10:47
 1/1 anonim ***** válasza:
87%
Egyszer 18 éves koromban tesiórán jártam hasonlóan, ami korábban sosem történt velem. Nem csináltunk semmi megerőltetőt, szabad foglalkozás volt. Egyszer csak fekete pontokat kezdtem látni magam előtt, és a lábaim nem bírtak el, kezdtem összerogyni, egy lány megfogott, de összecsuklottam (az eszméletemet nem vesztettem el). Lefektettek, pár perc múlva jobb lett, de nem az igazi. A suliorvos szerint a melegtől volt, meg leeshetett a vércukrom, mert nem ettem eleget aznap. Azóta (ritkán ugyan) ha érzek hasonlót, már időben nyugalomba helyezem magam, ha van rá mód
2012. aug. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!