Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S mit jelenthet?

S. O. S mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Apukám 60 éves és ha bármikor eszik le kell neki fekűdni mert rosszul lesz de mindig.a válát fájlalja kezeit a tüdeje hangos (sokat cigizik kávézik nagyon sokat!!) a lába bevan dagadva nagyon a zokni nyoma nagyon meg látszik.Kis dolgok miatt nagyon ideges lesz amin egy átlag ember nem orvoshoz nem akar menni mi lehet a baja???

2012. aug. 24. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma dél körül (12:11) már nem te kérdezted ugyanezt? Csak azért mert írtam rá elég részletes választ, hátha segít, nézd meg (egyébként krónikus szívelégtelenség lehet a baja, a családomban sokszor találkoztam ilyennel sajna, úgyhogy tudom:-(
2012. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baja, hogy az orvoshoz nem akar menni.
2012. aug. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki buta és nem mer szembe nézni azzal, hogy beteg, azon nem lehet segíteni. Felnőtt ember. Hagyd, hogy ő döntsön. Ha hívsz hozzá orvost, akkor meg nem fogja bevenni a gyógyszert. Még nem ijedt meg eléggé. Nyilván érelmeszesedése van , vagy szívkoszorú ér szűkület. Csak kivizsgálás ad erről információt. Ha tele eszi magát, nyilván a has vérbő lesz és a szív nagyobb terhelésnek van kitéve. Ödémás is, (dagad a lába) Szívgyógyszer és vízhajtó kellene neki. Vérnyomás csökkentő. Na és könnyen emészthető ennivaló. Fogyasztani. Csak zöld nyers salátán élni.Kevés hús sört felejtse el. Gondolom nagy sörhasa van. Szerinted mindezt betartaná? Aligha. Készülj fel, hogy ha így folytatja, nem lesz hosszú életű
2012. szept. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál, szerintem elég súlyos belgyógyászati problémája lehet apukádnak. Valahogy vedd rá, hogy menjen orvoshoz, mert ebből még nagyobb probléma is lehet.
2012. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!