Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hónaljamban kb 2 hetente...

Hónaljamban kb 2 hetente megjelennek kis apró csomók,1-2, aztán elmúlnak, mitől lehet?

Figyelt kérdés

kb 2 hónapja jött ki először,azóta, szinte 2 hetente érzem.Van hogy mind a két oldalon egyszerre jön ki.Gondolok a szőrtelenitésre,létezik hogy attól lenne?

A stiftet lecseréltem már aluminium mentesre,hogy ne e azért,de igy is kijön:(


2012. aug. 26. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
na én ezzel rögtön elmennék a háziorvoshoz
2012. aug. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Nekem szinte állandoan ott van. Félek valami daganat vagy ilyesmi, orvoshoz se merek menni nagyon félek mit mond, inkább nem akarom tudni
2012. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát mi tippelhetünk, de ha pl rák akkor mi van? Megvárod míg menthetetlen leszel?


Ezért nem értem az ilyen embereket...

2012. aug. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem értem,miért félnek az emberek orvoshoz járni,jobb lesz akkor elmenni,amikor késő?
2012. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Bocsi,a nőgyógyászomnak emlitettem,1 hónapja,mikor voltam rákszürésen,de akkor épp nem volt kint.Ő azt mondta ha elmúlik pár nap alatt,akkor az a melegtől,izzadásgátlótól,illetve a szőrtelenitéstől lehet.Ha nem múlik el 1 hónapon belül,akkor kell kivizsgálni.Mint irtam fent,nekem 1-2 nap,alatt elmúlik,majd borotválás után,ahogy igy megfigyelem 1 héttel jelentkezik.Mint most is tegnap.Pl már most is alig érezni,tegnap délután pedig simán lehetett,keresni sem kellett.
2012. aug. 26. 09:18
 6/11 anonim válasza:
2 vagyok nekem nem no nem fáj, semmitse csinäl. Apának is volt ilyen, neki a mirigyei voltak begyuladva
2012. aug. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És nem is múlik el?Mekkora nagy?Mert az enyémek kis apró mint a borsó,vagy attól kissebb
2012. aug. 26. 09:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt párszor, egyszer elkezdtem nyomkodni. Hát nem akarok hazudni, nagyon sok genny és vér jött ki belőle. Amióta kinyomtam, azóta nem jött ki.

Persze lehet, hogy neked teljesen más.

2012. aug. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Irtam az orvostudakozóban egy orvosnak,azt irta vissza,semmi komoly dolgot nem jelent,az illatmirigyeim vannak elzáródva,azért jönnek ki 2 hetente,mert egyszer begyulladt.Nem kell egy darabig használni izzadásgátlót,csak törlőkendőt.
2012. aug. 27. 08:10
 10/11 anonim ***** válasza:
8as, akkor az valószínűleg egy pattanás volt, vagy begyulladt szőrtüsző
2013. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!