Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az nagy baj egészségileg, ha...

Az nagy baj egészségileg, ha hamar felejtek? Többit lent!

Figyelt kérdés
...többször kell megcsinálnom, gyakorolni, mint egy átlagos embernek. egyszer a doki írt fel valami gyogyit, beszedtem de semmi. hová forduljak, nagy gond ez így 34 évesen? ez a dolog amúgy, nem új keletű. több évre visszamenőleg van ez így. férfi vagyok. amúgy, egészségileg semmi bajom, úgy érzem... ...csak egy rakat sérvem van több helyen :) továbbá- lusta vagyok gondolkodni, utána járni, és olvasni se szeretek. köszi a válaszokat.

2012. aug. 28. 14:32
 1/10 Shamandalie ***** válasza:
100%
Ahogy leírtad ezt a jelenséget, nálad szerintem inkább alkati dolog. Amúgy szokták mondani, hogy a pajzsmirigy alulműködés szellemi meglassultsággal jár, de persze ahhoz egyéb tünetek is kellenének (hízás étvágytalanság mellett, fáradékonyság, hangulati nyomottság, száraz bőr...)
2012. aug. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
kavingtont szedjél, vagy tornásztasd az agyadat, keresztrejtvény, olvasás, quiz-ek segítenek.
2013. jan. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rejtvény fejtés megy évek óta! kavinton? nem furi az? :) :(
2013. jan. 19. 08:56
 4/10 A kérdező kommentje:
még valami ötlet?
2013. szept. 2. 13:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy ahhoz,hogy gyógyszert szedjél feledékenység ellen.Okozhatja vitamin hiány is ezt az állapotot valamint a nem változatos étkezés.Próbálj meg időszakosan magnéziumot szedni mert az javítja a memóriát. A sérvre szedsz valami szert? Meg kellene nézned a sérvre szedett szereknek milyen utóhatásuk van? Azt olvastam valahol,hogy 20 év után fedezték fel,a gerincsérvre szedett gyógyszerek mellékhatása következtében elromlott a hallás. Egyébként le tudod mérni önmagadon mennyire vagy feledékeny:NE legyél lusta és tanulj meg egy pársoros verset majd utána még többet és figyeld meg mennyi ideig emlékszel rá? A rövidtávú vagy hosszútávú memóriáddal van baj? Azt hallottam a Cavinton már megszűnt.
2013. okt. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vitamin hiány nincs, szedek c vitamint, kalciumot, magnéziumot abba hagytam mert hizlal, naponta eszem a gyümölcsöket, változatosan. a sérvre nem szedek semmit. mind két memoárral probléma szokott lenni sajna, és nem rendszeresen. sok esetben én csodálkozom, hogy akaratom ellenére olyan dolgok eszembe jutnak akár hirtelen is, ami már tényleg régen volt, vagy egyáltalán nem jelentős dolog. nem tudom... bár, "ráparázni" is szoktam dolgokra, általában feleslegesen...
2013. okt. 16. 16:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Esetleg egy labor vizsgálat? Az biztosan kimutatja,hogy valóban megvan minden vitamin.
2013. okt. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát egy próbát megér. amúgy is "babagyártáson" dolgozunk... :)
2013. okt. 18. 07:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha épp most akarsz gyereket akkor már ne haragudj, de vehetnéd ezt komolyabban is. A labor a minimum, de ha beszélnél a háziorvossal, akkor lehet elküldene más vizsgálatra is (nem nagy dolog, csak befekszel egy gépbe és kb. lefényképezik az agyad). Csak mert lehet örökletes betegség is és ezt talán ki kellene deríteni, mielőtt gyereket vállaltok...
2013. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
24%
Én úgy látom nincs semmi bajod, csak rest vagy használni a fejedet. Gondolkodni, hogy erre vagy arra megyek, ezt vagy ezt teszem mi lesz a következménye. Rajtad múlik, hogy a nyakadon lévő hólyagot csak evésre használod , vagy tudatosan élet meg a környezetedet Sérved is azért van, mert nem gondolkodol. Neki esel a dolgoknak , mint egy ökör. Nagy baj, hogy nem olvasol, mert akkor ráéreznél , mások mi mindenre használják a fejüket. Ösztön lény vagy. Ha nem zavar, maradj ilyen, legfeljebb több sérv lesz rajtad. Na meg ne akarj családot, mert ezt a gént szaporítani :-( na meg a társ se sokáig bírná.
2014. jan. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!