Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Most fogom elkezdeni a főiskol...

Most fogom elkezdeni a főiskolát, csak az a baj hogy akik oda járnak és láttam róluk fotókat facen mind undorító számomra. (? )

Figyelt kérdés

Mit tudok ez ellen tenni? Rendkívül előítéletes vagyok.. Az igazságohoz hozzátartozik hogy eddig egy közösségben se tudtam megmaradni. Mindenhol kilöktek maguk közül az emberek.. Ahol voltam általános, gimi mindig azt mondtam magamnak majd a következő, de soha se lesz jobb.. Rendkívül negatív vagyok, teljesen önsorsrontó.

Ezen kívül impulzív, figyelmetlen, régebben hiperaktív


2012. aug. 29. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
a főiskolán nem barátokat kell szerezni, hanem diplomát. Én sem bírom a szaktársaimat, azért próbálok velük kedves lenni, mert nem csináltak ők semmi rosszat nekem, csak nem szimpatikusak. De ez már nem olyan mint a gimi, hogy tudják ki vagy és mindenképp belefolynak az életedbe ha nem bírnak. szerezz magad mellé 2-3 jófej embert, annyi elég is. És annyit biztos találsz
2012. aug. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad fotó alapján ítélni, majd ott megismered őket és biztosan lesz köztük aki nem "undi" számodra, egy kis tolerancia nem ártana részedről a többiek felé, hiszen mindenki azt kapja vissza, amit ad.
2012. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!