Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 40 évesen érdemes még elkezden...

40 évesen érdemes még elkezdeni főiskolát?

Figyelt kérdés
Vagy teljesen felesleges, mert úgyis elsősorban a fiatalokat foglalkoztatják?
2011. jan. 24. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem azért nem érdemes mert 40 évesen már nem olyan egyszerű vissza rázódni az iskola rendszerben. És azért nem mostanában jártál suliba már. De megprobálhatod ha ez minden álmod.
2011. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tuti, hogy azzal a szakkal valahova felfognak venni, vagy tudod hasznosítani (és van is rá elég pénzed, hisz ez nem olcsó mulatság), akkor érdemes. Végül is bármikor tanulhat az ember, ha van még rá energiája. Viszont nagy az elvárás a főiskolán, szóval ha kimaradásaid vannak (pl.: matekból, informatikából) azt a helyedben még fősuli előtt pótolnám.
2011. jan. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit tanulnál.

vannak olyan szakok ahol annyian vannak, hogy nem azért nem kapsz munkát, mert már nem vagy fiatal hanem mert egyszerűen szükségtelen ennyi ember egy adott szakmához.

2011. jan. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nézz szét a www.felvi.hu-n illetve hasznos lehet még a HVG Diploma 2011-es száma, ott sok információhoz juthatsz, hogy mostanság mi hogyan működik ill. hogy mik a keresett szakmák.
2011. jan. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
ha konkrét állásra kell, akkor még talán, de egyébként szerintem nem sok értelme van.
2011. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
jó pap holtig tanul :) én ha ennyi idős lenni és elég szabadidőm is lenne biztosan tanulnék még valamit. Tanulni mindig érdemes, tök mindegy, hogy az illető 20 vagy 70 éves szerintem
2011. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2011. márc. 5. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!