Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Jó álomtól felriadni?

Jó álomtól felriadni?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy találkoztam egy barátommal akit régen láttam, erre nagyon megörültem, éreztem hogy elkezdett gyorsan verni a szivem és felriadtam. Miért?

2012. aug. 30. 10:16
 1/1 anonim ***** válasza:

:)

Nekem is volt sok-sok kellemes álmom amiből felébredtem sajnos.


Elvis Presley már a karjaiban tartott, meg akart csókolni... és éreztem hogy kezdek felébredni. Gondolom magamban "Neeeeeeeeeeeeeee, még neeeeeeeeeee, kérlek had álmodjam végig, csak egy csókot még!!!" :) De hiába. Gyors szívverés, és felébredtem... Mondanom sem kell, hogy iszonyat dühös voltam!!!!!!!!!! (Mert kedvenc énekesemmel nagyon nagyon nagyon ritkán álmodok. Egy évbe ha egyszer, és sajnos mind hamar véget ér. Szinte megjelenik álmomban, és már fent is vagyok. :) )


Azért lehet ez mert álmunkban olyan izgalomba jövünk, annyira örülünk a dolognak, hogy beindul az adrenalin termelés és attól felébredünk. Valami ilyesmi...gondolom...

Nagyon jót álmodni néha ugyanolyan következményekkel jár mint nagyon rosszat!


Ez normális dolog. Ne aggódj.

2012. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!