Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Torokfájás, izomfájdalom,...

Torokfájás, izomfájdalom, gyengeség?

Figyelt kérdés
Amig Béres CSeppett szedtem semmi bajom nem volt, abba hagytam, helyette Vitacolant kezdtem el szedni, ezek szerint ez nem vált be. elkezdett fájni a torkom, gyenge vagyok, fájnak a kezeim, lábaim. Orrom nem folyik, nem fáztam meg szerintem, de akkor mi lehet ez?

2012. aug. 31. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fáj a torkod és nem érzed jól magad, akkor vagy mégiscsak megfáztál, hiszen elég nagy a hőmérsékleti különbség a reggeli és a déli órákban, vagy fagyi, légkondi, stb., de az is lehet, hogy összeszedtél egy vírust.
2012. aug. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi, múlt hét pénteken voltam strandon, és nagyon fáztam, előfodulhat hogy ott fáztam meg? VAgy elkaptam valamit?
2012. aug. 31. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő előfordulhat. Gargalizálj, igyál teát és pihend ki a betegséget.
2012. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben, az lesz.
2012. aug. 31. 17:00
 5/5 anonim ***** válasza:

a béres csepp az oka....mi is ezért álltunk le vele...egyszer felejtettük el bevenni és az egész család kidőlt...annyira hozzászokik az immunrendszer, hogy ha abba hagyja az ember akkor mindent összeszed amit csak össze tud...

inkább egyél sok gyümit és zöldséget, ezerszer többet ér mint ezek a cuccok :)

2012. szept. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!