Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában mitől nem tudok...

Mostanában mitől nem tudok elaludni?

Figyelt kérdés
1 hónappal ezelőtt még el tudtam aludni hamar, de mostanra ez megváltozott. 2 óráig fekszek az ágyban amikor nagy nehezen el tudok aludni, pedig nem félek semmitől, napközben nem nézek semmi rosszat. Éjszaka is felébredek többször, régebben ez nem volt. Egyébként mindig jó alvó voltam, úgyhogy nekem ez fura. Valakinek valami ötlet hogy ez mitől lehet?

2012. aug. 31. 23:35
 1/3 A kérdező kommentje:
13/F
2012. aug. 31. 23:37
 2/3 anonim válasza:
Pedig vagy valamitől tartaszz, vagy "kattog" az agyad... probálj alváskor kikapcsolni és ne gondolni semmire ha ez sem megy akkor kezdődik a suli és utánna biztos fáradt leszel és márt menni fog az alvás. :)
2012. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem ez mindig akkor van mikor elkezdődik a nyári szünet, és nem fáradok el napközben, tehát nincs mit kipihenni nagyon a szervezetnek, ezért nem aludtam olyan méllyen, olyan jól, még orvosnál is volta, azt mondta, ha valakinek ilyen problémája merül fel, kezdjen el sportolni, vagy mozogni valamit, ez rengeteget számít.
2012. szept. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!