Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Refluxosok! Mik voltak a...

Refluxosok! Mik voltak a tüneteitek? (pl mint gyomorégés meg ilyenek? )

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem konkrétan semmi. csak egy másik probléma kapcsán gyomortükrözéskor kiderült h kis reflux is van.
2012. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak reflux gyanúm volt. Mivel nem mertem elmenni gyomortükrözésre így nem derült ki. Lehet csak időszakos volt de a doki erre gyanakodott. Folyton hányingerem volt, égett a gyomrom akkor is, mikor pl nem izgultam, féltem vagy szorongtam (kicsi korom óta tudok ilyenkor hányni egy nagyot). Vizsgák előtt is már majdnem összegörnyedtem, annyira égett néha. Lényegében előtte is volt már hogy gyanúsnak találtam, mert pl tudtam, hogy nem vagyok éhes, mégis éhesnek éreztem "a gyomrom". Hát ennyi :) Mert mi a baj? Neked mik a tüneteid?
2012. szept. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vladislav83 ***** válasza:
Én évekig szenvedtem benne. De kijöttem belőle 1 hónap alatt :) Gyomorégés, szívpanaszok, savas íz a szájban, állandó torokgyulladás, emésztési bajok. Ha segíthetek írj privátban.
2012. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!