Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem hatnak a valeriana-j...

Miért nem hatnak a valeriana-jellegű macskagyökér alapú nyugtatók?

Figyelt kérdés

Marokszám szedem munkahelyi stressz miatt a vény nélkül kapható valeriana jellegű macskagyökér orbáncfű komló alapú nyugtató feszültségoldó szereket.

Már több fajtát kipróbáltam, egyik se hatott semmit.

A gyógyszerész azt mondja idő kell a hatás kialakulásához. Egyiket se most kezdtem szedni, így az idő már megvolt.

Nem értem: minek árulják ezeket a szereket ha semmit sem hatnak?


2012. szept. 10. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Mivel a legtöbb emberre hatnak, ezért nem gondolod komolyan, hogy csak azért, mert neked nem megfelelö, vonják ki a forgalomból?

Ha neked nem hat, akkor vagy nem megfelelöen szeded, vagy valami mást is szedsz/eszel, mi közömbösíti a hatást.

2012. szept. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem szedek semmi mást.

nem megfelelően szedem: volt hogy majdnem egy fél dobozzal egyszerre bevettem mondván, lássuk mit hat

semmit

még csak el se álmosodtam

de a neten utánaolvasva sok-sok ember írja, hogy semmit se hat

2012. szept. 10. 08:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon enyhe esetben hatnak, ami leginkább lelki alapú, tehát egy kis placebo és máris jobban van az illető.

Valódi kimerültség, stressz ellen nem hat. Nekem se hatottak ezek soha.

Talán először egy enyhébb altató kéne, hogy rendesen kialudd magad, az is sokat segít, hogy kit tudd pihenni a nappali stresszt, másnap frissebben láss neki a napnak.

Ezt valószínűleg csak orvos tudja felírni, akár háziorvos.

2012. szept. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem hatottak, így kénytelen voltam orvoshoz menni! Bár nekem nem amiatt kellett, hanem szorongás miatt.
2012. szept. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
25%

Szerezz be egy édes macskát, szeretgesd, gondoskodj róla, játsz vele, simogasd. Ez megoldja a munkahelyi stresszt. Nekem is ez segített. Egyre pozitívabban, kiegyensúlyozottabban, boldogabban jársz be dolgozni és ebből következően jobban mennek a dolgok.

A macska tartása nem bonyolult vagy drága. Nagyon megéri. Káros mellékhatása sincs. Menhelyeken van választék!

2012. okt. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!