Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hasi fájdalom az alábbi...

Hasi fájdalom az alábbi tünetekkel. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tegnap estefelé kezdődött egy erősebb hasfájásom (az egész hasamat érintette, nem tudtam lokalizálni). Mára már csak főként akkor jelentkezik érezhetőbben a hasfájás ha megmozdulok, nyugalmi állapotba szinte nem is fáj. A fájdalom főként jobb oldalra lokalizálódott be. Semmi más tünetem nincs: láz, hasmenés, hányás...stb


Szerintetek mi lehet? (tudom, tudom, irány orvos, de jelenleg nincs rá lehetőségem, így előre érdeklődök csak)


Köszi



2012. szept. 11. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig ezzel muszáj lenne minél hamarabb orvoshoz menned, mert akár vakbélgyulladás is lehet.
2012. szept. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nincs véletlen szorulásod? nekem olyankor fáj ott
2012. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nincs (reggel voltam, szépen kijött)
2012. szept. 11. 13:35
 4/6 anonim ***** válasza:

epe, vakbél, bélgörcs meg más is


ha nem múlik menj dokihoz

2012. szept. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi lett veled?
2012. szept. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

úgy voltam vele, hogy ma elmegyek a dokihoz, de reggel már semmi fájdalmat nem éreztem (mozgásra és nyomásra sem).

Most dél közeledtével ha megmozdulok még néha-néha egy kicsit érzem, hogy fáj, de a tegnaphoz viszonyítva ezt már nagyon elenyészően érzem (és az alapmozgásoknál egyáltalán nem fáj), így végül is nem mentem el a dokihoz.

Lehet, hogy valami megerőltetés, hátha kipihenem

2012. szept. 12. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!