Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Otthon és az iskolában gyakran...

Otthon és az iskolában gyakran, szinte folyamatosan rángatózik a szemem. Ez a túlzott stressz miatt lehet? (többi lent)!

Figyelt kérdés

Nos, a szüleim sajnos mostanában nagyon sokat veszekednek és ebből sajnos én is kapok a tesóimmal együtt. Anyu velünk is sokat kiabál,néha ok nélkül is.

Az iskolában pedig piszkálnak az osztálytársaim(sokan megkérdezik tőlem,hogy miért,hát erre én sem,de szerintem ők sem tudják a választ)egyszerűen csak keménynek nagynak érzik így magukat,nagyon fárasztó e-miatt is az iskola így nagyon kifáraszt.

Gyakran nem tudok aludni(ez is azért van,mert túlzottan is feszült vagyok). Gyakran görcsölnek az ujjaim,vádlim, a vállam...a stressz miatt.


Nos a helyzeten nem tudok változtatni,mármint nem tudok tenni semmit,hogy ne piszkáljanak,otthon pedig nem mit csinálni,mert a szüleim veszekedésébe nem szólhatok bele. De mit tehetek,hogy ne legyek ennyire feszült?



2012. szept. 9. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
magne b6, pszichologus (segit a stressz helyzetek kezelésében)
2012. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
sajnos csak a görcsölésre tudok mondani okosat :S A kálium az segít ezen... hogy milyen növényben van ilyen azt sajnos nem tudom (halban biztos hogy van meg talán banánban) de viszont lehet kapni gyógyszertárban... Rajtam sokat segített plusz a szívnek is jó :) az jobb alvásra nekem is kellene valami mert ugyanezek a problémáim vannak lassan 2 hónapja... sportolni járok le is fáradok de nem tudok aludni :S
2012. szept. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
[link] hülyeséget mondtam hogy miben van :S bocsika... itt viszont elolvashatod :)
2012. szept. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2012. szept. 10. 15:52
 5/7 A kérdező kommentje:

utolsó előtti válaszoló!

nekem most jelenleg, nincsenek alvással kapcsolatos problémáim,de nyáron voltak,nekem is kb 2hónapig,nagyon rossz volt és én is kifárasztottam magam(sportoltam) annak ellenére nem tudtam aludni,és elkezdtem nyugtató teákat inni az egy picit elálmosított és nem tudom,hogy a tea segített-e,de én azóta egész jól alszom! :)

ajánlom neked lefekvés előtti egy két pohár nyugtató teát!

2012. szept. 10. 20:01
 6/7 anonim válasza:
lehet hogy a stressz miatt.. velem is volt ilyen 2 napig de elmúlt magától nekem :)
2012. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
mármint az hogy rángatózott a szemem
2012. szept. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!