Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Volt ki a Frontintól hízott?...

Volt ki a Frontintól hízott? Már sok mindent kipróbáltam. Azt mondták ha nyugodt az ember jobban tudd enni. Nekem az étvággyal semmi bajom, de sajna azok a kg-ok nem akkarnak jönni. Tapasztalatok? 170/58L 25

Figyelt kérdés
2012. aug. 14. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Peritol.
2012. aug. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, közvetve én is híztam Frontintól, mert elmúltak a szorongásaim, amik miatt étvágytalan voltam, persze ehhez kellett 1-2 hónap gyógyszerszedés. Aki gyakran fél és szorong, annak gyorsabb az anyagcseréje is azt mondják, így nehezebben hízik. Ha nincsenek ilyen tüneteid, akkor viszont csak hízás céljából szerintem ne kezdj el Frontinozni, nem éri meg
2012. aug. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kösszönöm.
2012. aug. 14. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:
170/58 az pont jó
2012. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nálam pont fordítva jött le a dolog. 160X0,25 és mínusz 20 kiló egy hónap alatt. Akkor írt fel a doki helex1mg (majdnem ugyanaz) és megint 20 kiló le.

"Ha nyugodt az ember, jobban tud enni". A frontin alapjában véve nyugtató, de általában antidepresszánsok mellé szokták felírni, hogy valami balanszt tartson a mellékhatások között.

Szóval nyugodt nem lettem tőle, 5mg-tól felfelé kissé bódító hatás (olyan "lesz...tabletta" jellegű).

Így lettem 1 hónap alatt 175/107-175/83, majd 175/63!!!

Vigyázz vele. 170/58, szóval szerintem az semmi gond. Ha mégis úgy érzed, menj le dokihoz, egy részletes laborvizsgálatból kiderül, ha esetleg van valami. Egyébként meg genetika.

2012. aug. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Érdekes, én fogytam a Frontintól..
2012. aug. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A gyógyszerismertetőben olvasható a mellékhatásoknál,hogy előfordulhat testtömeg index változás,vagyis akár hízás,akár fogyás.

Szerintem a szabad levegőn tett séta, futás jó étvágyat eredményez.

2012. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én míg forontint szedtem fogytam 16 kilót (kb 4-6 hónap)

Mondjuk én azért, mert idegességemben tömtem magam, a frontintól meg nyugis lettem, és nem ettem, meg sokszor aludtam evés helyett.. :D

2012. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!