Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti hogyan 'kapcsoljátok' ki...

Ti hogyan 'kapcsoljátok' ki az agyatokat lefekvéskor?

Figyelt kérdés
ugy értem sokszor elofordul nàlam,h elmegyek lefekudni,fàradt is vok,nem àrtana aludnom,de egyszeruen jàr tovàbb az agyam,ezért forgolodok és néha akàr negyed ora,husz perc is beletelik,mire elalszom. leirnàtok,h ti csinàljàtok?
2012. szept. 15. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ja, hogy nálad a negyedóra 20 perc is sok?..

Nálam ez fél óránál kezdődik és eltarthat akár 1-2 óráig..

Nálam a zene szokott segíteni ha nagyon álmos vagyok.. vagy beteszek egy mesefilmet/filmet

2012. szept. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked, hogy csak 20 perc...én volt hogy 2 órákat még fent voltam lestem a falat és csak úgy cikáztak a gondolataim aztán belealudtam. Aztán rájöttem, hogy nappal nem csak testem kell lefárasztanom hanem az agyam is, most kb 5 perc és alszom...
2012. szept. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha rágörcsölsz arra, hogy most aztán mielőbb kötelező elaludnod, akkor tuti nem fog menni, nekem ez a tapasztalatom. A negyed óra-20 perc forgolódás abszolút normális, én ezen nem idegeskednék még akkor sem, ha korábban simán ment az elalvás
2012. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bárányokat számolok amik ugrálnak. :))


De egyébként tök komolyan, elvileg ez azért válik be, mert az, hogy számolsz lefoglalja az egyik agyfélteked, az meg hogy elképzeled, ahogy ugrálnak sorban a másik felét, így nem tudsz másra gondolni.

2012. szept. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!