Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tehetnék a lányomnak...

Mit tehetnék a lányomnak uzsonnára az iskolába, ha lisztérzékeny, s szendvicset nem ehet?

Figyelt kérdés

2012. szept. 16. 17:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcsöt például.
2012. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Meg joghurtot, és megtörli valami szalvétába a kanalat, mielőtt visszarakja a táskájába:) A csokiban azt hiszem abban sincs liszt, meg láttam már olyat is, hogy valaki ilyen mini ételhordóban rizst vitt vagy rizset:)
2012. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%

2. vagyok

A müzliben van liszt?

És a kekszben?

Tényleg nem tudom:S

2012. szept. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

a nápolyi meg a sajtostallér is királyság:) ezeket se tudom. meg van ilyen zacskós mogyoró, nálunk büfébe lehetett kapni

2.vagyok megint

2012. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
am a burgonyaszirom nem tudom mennyire jó, viszont a házi készítésű sültkrumpli imááádás!! 2.vagyok megint, de tudom amúgy hogy az előzőbe valszeg nem lesz jó amit írtam:S
2012. szept. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
juj! sajtot!! ilyen vastagabb szeleteket ehetne. de amúgy még kolbász meg virsli jutottak eszembe, csak nem mertem ideírni. :$
2012. szept. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

És a m.edve.sajt.ot is lehet magában enni

meg találtam még ilyet:


Nagy Józsefné kedvenc püspökkenyér-receptje kitűnő desszertet mutat be, amelyet gluténmentes liszttel készítve lisztérzékenyek is fogyaszthatnak.

[link]

[link]

2012. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2012. szept. 16. 18:51
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszolók, ha valamiben liszt nincs, attól még glutén lehet!!


Kedves kérdező! Miért ne ehetne szendvicset? Gluténmentes kenyérből kell elkészíteni!

2012. szept. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

2től 7ig én vagyok!! Amúgy van benne valami:S:S

Ja meg itt írták, hogy a lisztérzékenység gyakran tejérzékenységgel is társul. Én amúgy tényleg nem értek hozzá!! Csak ötleteltem!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__taplalkozas__3187220..

2012. szept. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!