Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lisztérzékeny vagyok? (lent)

Lisztérzékeny vagyok? (lent)

Figyelt kérdés
Lisztérzékeny vagyok, gluténmentesen kell ennem, de vasat kell szednem, amiben azt írja hogy földimogyoró és szója van. A földimogyóróban nincs glutén de a szójában igen. Szerintetek?
2012. júl. 13. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha minden nap megeszel egy almát, amibe előző este beleszúrtál 8-10 vasszöget, pótlódik a vasad. Semmi cicó: bele a szögeket este, reggel pedig kivenni belőle. Ősrégi okosság. Mellékhatás nulla!
2012. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem fordítva?a földimogyiban van glutén és a szójában nincs?
2012. júl. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyél fekete ribizlit, abban van vas, de nincs glutén. A gyógyszerésszel is beszélj, hogy gluténmentes vasat adjon.
2012. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első: most viccelsz? és ha valami betegséget kapok el?:D
2012. júl. 13. 17:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Milyen betegséget? Ne butáskodj már. Mitől? Az almától? A vastól /amire szükséged van/? Al almasav kiodja a szögekből a vasat /ami természetes vas!/, a helye megbarnul. Ha nem hiszed, szedj inkább gyógyszert. Attól hamarabb beteg leszel.
2012. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!