Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kiderülhet valakiről 18...

Kiderülhet valakiről 18 évesen hogy lisztérzékeny?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok. Körülbelül 2 hete kezdődött a hasfájás, nem rendszeres széklet, híg széklet ürítése. 1 hete viszont mindennap hasmenés, napi 7-8 alkalom, szinte sárgás és nyákos széklet. Háziorvos diétára fogott, tehát nem is ettem mást pirítóson és háztartási kekszen kívűl ebben az egy hétben. Csütörtökön és Pénteken ettem 2-2 db almát ezek mellett, és pénteken nem volt székletem. De ma (szombaton) már megint. Lehet hogy lisztérzékeny vagyok? Voltam háziorvosnál, szalmonellára is gyanakodott. De szerintem ez nem az. És a családban is csak én vagyok így.

2012. szept. 15. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiderülhet ilyen korban is. Persze ettől még nem biztos, hogy az.

Gasztroenterológiára kellene menned.

2012. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyám gyerekként evett rendesen kenyeret és nem volt semmi baja tőle. Katonaságon sok kenyeret kellett ennie, és akkor jött ki rajta a lisztérzékenység. Tehát kiderülhet felnőttként is az vagy. De diétával meg lehet oldani bár egy kicsit drága.
2012. szept. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen,én 21 éves vagyok,és most vizsgálnak,hogy nem vagyok-e lisztérzékeny
2012. szept. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
30 évesen lettem lisztérzékeny, de van 60 éves ismerősöm is, akinek most derült ki. Nem korfüggő, vizsgáltasd ki magad. Nekem 1,5 hónap hasmenés, csomó kiütés, bevérzések stb. után sikerült kideríteniük...
2012. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!