Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Elmentem egy 20km-es túrára...

Zsákos Bilbó kérdése:

Elmentem egy 20km-es túrára (nem tudtam hogy mire vállalkozok) még soha nem voltam ilyen túrán, még sportolni sem járok, kb 15kg felesleg van rajtam és nagyon elfáradtam. A bakancs kidörzsölte talpam és nagyon fájt a lába m is. Leheteg beteg?

Figyelt kérdés
kb 3 órája értem haza és nagyon rosszul érzem magamat.a kimerültségtől lehetek beteg?

2012. szept. 29. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem leszel beteg,de holnap azokat az izmaidat is érezni fogod,amelyekről eddig tudomásod sem volt.Engedj egy kád forró vizet,az jól ellazít,utána kend be a lábaidat izomlazító krémmel!
2012. szept. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:DDD Aranyos kérdés.

Nem leszel beteg,sőt. csak fáradtságnak és izomláznak hívják maximum amit érzel,de inkább használ mint árt. Máskor kényelmes cipőben menj:D

2012. szept. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 15 kg felesleg nem éppen egészséges, tehát akár betegnek nevezhető is vagy. Ha továbbra is ragaszkodsz a túlsúlyhoz, akkor ne menj többé túrázni!


Most meg fürödj meg, ülj be a kádba, és áztasd+masszírozd a lábad, az jó ilyenkor. Aztán menj aludni!

És készülj, holnap még izomlázad is lesz!

Ó imádok izomlázas lenni, érezni, hogy jó irányba alakul a szervezet! :) Jajj, lehet lefogysz egy kilót, de csak túléled hiányát!

20 km nem sok. És végigcsináltad, hazaértél, nem lehetsz beteg.

Kidörzsölés bakancsfüggő. A talp meg fárad persze, de 20 km bírni kell. 30-40 km fölött már lehet nyafogni.

Többet kell mozogni, és nem lesz ekkora megterhelés egy kis túra.

2012. szept. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismételd még meg kétszer ez a húszast, és harmadszorra már semmi bajod nem lesz. :)
2012. szept. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!