Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves vagyok, és nem vagyok...

15 éves vagyok, és nem vagyok megelégedve az alakommal. Vagyis aránylag vékony vagyok, csak a csípőmön van egy nagyon pici felesleg. (több lent)?

Figyelt kérdés
már évek óta ott van a felesleg, fogytam már belőle, de még mindig nem eleget. Nem tudom hogy tüntessem el onnan.. rendszeresen futok. Van olyan amikor alig tudok enni, aztán meg olyan is, amikor rengeteget eszem. Nem tudom mit csináljak :( segítsetek!??
2012. aug. 3. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:

A legfőbb gond az étkezéseddel van.Nem kiegyensúlyozott.

Szálkásító étrend kell és heti 3-4x 40-50 perc egyenletes tempójú futás.

2012. aug. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze ezzel sem tudod megszabni hogy honnan fogyj (sajnos).

Ha az alakod akarod formálni ahhoz súlyzós edzés kell (ugyanis az alakot az izmok adják) és tömegnövelő étrend. Ilyenkor sajnos rajtad marad a zsír de után mikor már felszedtél kis izmot, lepucolod a zsírt akkor szép alakod lesz.

Fogyni és izmot építeni együtt nem lehet.

2012. aug. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szálkásító étrend pontosan mit jelent?
2012. aug. 3. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:

3g fehérje*testtömegkkg és 1-2g*testtömegkg szénhidrát.

Fehérje: sovány húsok, hal, sovány túró, tojás, fehérje táp.kieg.

Szénhidrát: rizs, zabpehely, krumpli, pufirizs, teljeskiőrlésü kenyér, teljeskiőrlésü tészta, gyorsan felszívódó szénhidrát táp.kieg. (csak edzés után)

Zsír: omega3, lenmagolaj

2012. aug. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyors szénhidrát nem kell, azt ne vedd figyelembe.
2012. aug. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Csakii1 neked írtam privátban.
2012. aug. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!