Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy gyakorlatilag mindenetek meg van de még sincs semmitek?

Figyelt kérdés

Eddig amit akartam mindent elértem. Jó suliba jártam, kitűnő érettségi, OSZTV-t nyertem, diplomáztam és most van egy jó munkám, van fedél a fejem fölött ami jó helyen van és olcsó is havonta, van pénzem kajára, ruhákra stb..


DE!! Boldogtalan vagyok nagyon.

-apám alkoholista

-otthon pénzügyi és egészségi gondok vannak

-tesómmal alig beszélek, nem találkozunk

-egyedül vagyok, nincs párom

-elvesztettem 2 fontos embert

-a barátaim megváltoztak és érdektelenek felém

-sorban vannak apró egészségügyi gondjaim


Szóval úgy érzem, annak ellenére, hogy részben klappol az életem, még sem ó semmire, hisz boldogtalan vagyok az időm nagy részében ...



2012. szept. 30. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,de csak néha.Nekem van párom,és nagyon jó a kapcsolatunk.De nincsenek barátaink,a munkámat utálom,a rokonaimmal nem jövök ki,sőt,párom rokonaival is megszakadt a kapcsolat,és már édesanyámmal sem olyan jó a kapcsolatom mint rég,ilyenek miatt sokszor vagyok boldogtalan,amúgy van pénzünk,jó állás,jó ház,nincs hitelünk se,sokat utazunk is,de az emberi kapcsolataink teljesen tönkre mentek.
2012. szept. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmm.. sztem pontosan az emberi kapcsolatok lenne a lényeg manapság. Átérzem, az a baj, hogy nem tudok változtatni a dolgokon és ez még szomorúbbá tesz. Mármint a dolgok egy részén.
2012. szept. 30. 19:05
 3/6 anonim ***** válasza:

1

Én mostanában ismerkedem,interneten,úgy döntöttem,ha már a hozzám közeli emberekkel nem sikerül jó kapcsolatot kialakítani,megpróbálok,olyan emberekkel ismerkedni akiket nem ismerek.Eddig nem mondhatom,hogy sikerült volna barátokat találni,de már haladás,hogy beszélgethetek,megoszthatom a gondolataim,és én megismerhetem más véleményét,gondolatait.

2012. okt. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ma nagy százalékban az irigység határozza meg az emberi kapcsolatokat. Sokan ezért fordulnak el egy barátjuktól, még ha nem is merik bevallani. Lehet a jó munkád miatt, mástól meg azért, mert neki sikerült teherbe esnie és a másiknak nem. Ilyenekért oda a tizenéves barátság. De van családon belül is nem kevés ilyen példa előttem.
2012. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igazad lehet ebben a dologban,sajnos.
2012. okt. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mondják hogy a pénz nem boldogit, a hajadra kenheted.

Viszont nagyon sokaknak a mi családunkban is anyagi gondok vannak hitelek,amikből már nem tudunk kilábalni.

Az eredményeidhez gratulálok szerintem nagyon jol felépitettél egy biztos alapot magadnak, szóval probálj most akkor először szerintem többet lenni tesóddal szüleiddel, járj el szórakozni és ismerkedj hogy párra találj!

2012. okt. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!