Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gyakorlatilag most milyen...

Gyakorlatilag most milyen kocsmákban lehet dohányozni?

Figyelt kérdés

Ahol eddig volt kijelölt dohányzó rész már ott sem lehet? Az, hogy kocsmákban teljesen betiltják az abszurdum.

Még az is oké lenne, ha lennének füstös meg nem füstös kocsmák, de hogy mindegyik füstmentes legyen?

Hogy van ez elméletben és a gyakorlatban uraim?


2012. jan. 2. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
én nem bánom, hogy betiltják,mert sok olyan dohányos van aki meg nem veszi figyelembe, ha a környezetében valakit zavar a füst. a passzív dohányzás meg sokkal károsabb mint az aktív. így mi nemdohányzók szívjuk meg a dohányosok hülye szenvedélybetegsége miatt.
2012. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én mos voltam a városban szétnézni kíváncsiságból és minden szórakozó helyen pangás volt, volt olyan: azt mondta a tulaj ma még ketten voltak és egyik sem dohányos a boltokból viszont fogyott az alkohol főként a kannás borok ezt meg egy boltos mondta.
2012. jan. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!