Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérdezem én? Velem miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petra199 kérdése:

Kérdezem én? Velem miért mindig csak a rossz történik? Miért nem jön össze soha, semmi miért bántanak mindig, pedig nem vagyok rossz ember? Miért használnak ki mindig? Bennem van a hiba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:

igen.


Csak azt használják ki aki hagyja magát. Ill. aki nem tud elég megfontoltan társat választani.

2012. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, benned van a hiba. Te váltod ki ezeket az eseményeket. Rossz emberismerő vagy, valószínűleg az érzelmi intelligenciád is nulla valamint mivel önmagadat sem ismered így a másikban sem látod meg a dolgokat, ezek együttesen pedig a fent leírt tüneteket produkálják. 24F
2012. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Hány rossz tapasztalatod volt?
2012. aug. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

benned

nem igy kell hozzá álni. élj pozitivan és kész...

2012. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sok rossz tapasztalatom van,és most is csak kapom őket és kezd már nagyon elegem lenni az egészből
2012. aug. 28. 15:53
 6/9 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát először is: a "kérdezem én" ami igazából hagyományosan "kérdem én" nem a kérdés elejére rakjuk és nem kérdőjel követi hanem pont.


nem te tökéletes v csak mindenki más szr.. szerinted?


am az élet nem csak párkapcsolatokból áll szóval nagyon meglennék lepve ha semmi sem sikerülne.

2012. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha elkezdenél gondolkodni az okokon?
2012. aug. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Benned van, igen. De nem feltétlenül hiba, csak valszeg a közeli környezetben/családban egy olyan attitűdöt, stílust tanultál meg, aminek következtében a környezeted folyamatosan kihasznál, és te hagyod magad. Próbálj meg nem "jó ember" lenni, hanem add önmagad. Szerintem.
2012. aug. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem is ez van/ volt mint veled. Engem is csak kihasználtak, bántottak, aláztak. Nem szabad hagyni!!! Én azt hittem jó emberismerő vagyok, de tévedtem....és most én iszom meg a levét..keménynek kell lenned és megkell tanulnod nemet mondani. Én magamat adtam és mégsem voltam jó.

Legyél kemény, határozott, ne hagyd hogy eltapossanak! Én is még csak most jöttem rá erre, és most próbálok ilyen lenni. Van abba a mondásba valami ha csupa jó vagy meg mindig te húzód a rövidebbet de ha taposol tisztelnek.

2012. nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!