Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mekkora egy ember tűrőképesség...

Mekkora egy ember tűrőképessége? Meddig lehet stresszben, reménytelenségben élni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és egy év alatt teljesen összehullott az eddigi kényelmes, bár egyszerű életem. Elvesztettem a munkám, és már egy éve csak alkalmi munkák akadtak. Az egészségem is tönkrement, lábaim, térdeim, hátgerincem nem engedik a nehéz fizikai munkát (környéken nincs más, csak raktári munkák). Erre még anyám is megbetegedett, pszichikailag is... Elviselhetetlenül viselkedik, mindenkit kikészít. Kezeltetjük, de nem nagy sikerrel. Egy fillér nélkül élek szüleimnél, akik csak azt éreztetik, hogy semmirevaló vagyok. Nem értik ezt a helyzetet. Nem tudom, meddig viselem még el ezt a nyomást... nincs, aki segítsen, ilyenkor nincsenek barátok sem :( Barátom is elhidegült tőlem az utóbbi időben. Úgy érzem, mióta nem vagyok a toppon, senkinek sem kellek, leráznak. Mi lesz így velem?
2012. okt. 3. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem kellesz:))

Az hogy mekkora az ember tűrőképessége csak attól függ, mennyit akar kibírni. Jóformán bármit ki tudsz, ha akarod:):)

http://www.youtube.com/watch?v=WmMenUD0pf8

2012. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ismerem ezt a videót, csodálatra méltó. De sajna nem mindegyikünk ilyen optimista, erős jellem. Vagyunk, akik kisebb problémáktól is megtörünk, csak kapálódzunk, keressük a kiutat. Csak azt kellene megtalálni, legalább egy problémámat megoldani... Tudom, a költözés sok mindent megoldana...na de munka nélkül? Ja, keressek? hm, mást sem teszek, eddig eredménytelenül. Valami csoda kellene, na :)
2012. okt. 3. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Tudom, ez nem nyugtat meg, de vannak rosszabb sorsú emberek is gondolj ebbe bele... Nálunk is nagyon sok gond volt az utóbbi 5 évben, sőt pánik beteg is lettem és folyamatosan stresszben élek de sosem szabad feladni, ha már a héten van egy nap mikor az ember jól érzi magát az jó jel. Minden apró dolgonak meg kell tanulni örülni. Van akinek kenyérre sem jut.
2012. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!