Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nem vagyok soha beteg?

Miért nem vagyok soha beteg?

Figyelt kérdés
Nem mintha akkora baj lenne,csak érdekel.3-4 évente vagyok lázas.A nátha is csak egy-két napig visel meg,néha meg sem érzem.Mostanában párom lebetegedett,belázasodott,én meg beleittam a teájába,meg meg is csókoltam és nem kaptam el.Ennek annyi lett a következménye,hogy egy kicsit fáradékonyabb lettem,de lehet,azt is csak bebeszéltem magamnak.Miért van ez?

2012. okt. 8. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Panaszkodsz vagy dicsekszel?
2012. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Először is, örülj neki.:)

Amúgy meg valószínűleg jó erős az immunrendszered, így vagy el sem kapod, vagy ha el is kapod, nagyon hamar legyőzi a betegséget az immunrendszered.

Egyébként meg megadhatnád a receptedet!:)

2012. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Én se voltam lázas már vagy 10 éve.

Az ilyesmi engem is elkerül.

Helyette jött a szürkehályog 21 évesen.

2012. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Örülj neki, én 6 évig nem láttam orvost. Miután kaptam egy jó kis vesegörcsöt 3 havonta látogatom .
2012. okt. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Én úgy fogalmaznék, hogy MÈG nem lettem beteg. Majd leszel. És lehet nem csak szimplàn nàthás. Én a helyedben vigyàznék az egészségemre.
2012. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
én is így vagyok.....
2012. okt. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én is így vagyok vele, már gondolkodtam, hogy normális-e, hogy sosem vagyok beteg.

Fogalmam sincs mikor voltam utoljára lázas, vagy hogy voltam-e egyáltalán kiskorom óta.

a megfázás nálam is ritka, 1 évben max. egyszer, és nem kapom el, már próbáltam

ami még érdekes, hogy vitaminokat se szedek, gyümölcsöt és zöldséget se nagyon eszek, mégis egészséges vagyok

2013. febr. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!