Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » SOS Depresszió lenne?

SOS Depresszió lenne?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, Tegnap óta furán érzem magam, rossz kedv, néha elkezdek csak úgy sirni, nem érdekel semmi, nincs kedvem semmihez...olyan mintha az evés megoldás lenne mindenre, még hajnalban is főzni kezdtem, szerintem ez nem normális. mit tegyek??

2012. okt. 11. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
túl tipikus. A depresszió nem egyik napról a másikra jön. A depressziós nem veszi észre, hogy depressziós, csak egy idő után, mert számára van értelme annak, hogy miért levert. Hozzáköti mindenféle történésekhez. Nem lehet inkább, hogy terhes vagy?
2012. okt. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem hiszem, mert szeptember végén múlt el...és azóta meg nem nagyon voltam fiúval, vagyis voltam de védekeztünk...az a helyzet hogy 3éves kapcsolatomnak most lett vége, mindkét bnőm elköltözött, most igy összejött minden, de annyira nem is érdekel szal ez a fura...
2012. okt. 11. 02:34
 3/5 A kérdező kommentje:
jó szeptember elején volt olyan hogy a gumi bennem maradt de nem jött ki belőle ......... meg ha terhes lennék akkor nem jött volna meg szerintemmmmmm ajjjj mostmár semmi se tudok:/
2012. okt. 11. 02:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugi! Pihenj és keress valami hobbit, tereld el a gondolataidat! Sportolj! Kis idővel jobb lesz! Kitartást!!!
2012. okt. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és lehet ez segít megnyugtatni. A sporttal én is egyetértek. Szedjél az idegrendszeredet támogató vitaminokat!
2012. okt. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!