Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Csuklás ellen "csodaszer"?

Csuklás ellen "csodaszer"?

Figyelt kérdés
Hétfő óta csuklom. Már ittam citromlevet, visszatartottam a lélegzetem, próbáltak megijeszteni, hátbaveregettek, de semmi eredmény. Az orvosom jópofám közölte, hogy majd elmúlik, de mikor? Segítsetek!
2009. aug. 6. 11:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mennyi hülyeséget írtatok, borzasztó. Miért kellene felemelni ivás közben a kezedet, meg fordítva inni a pohárból? Az Isten szerelmére.


A legegyszerűbb és legtökéletesebb, mindig működő módszer az, hogy egy levegővel, megiszol 9 korty vizet és utána automatikusan elmúlik. Fontos, hogy 9 külön nyelés legyen, mert volt olyan, akinek mondtam 9 kortyot bevett a pofazacskójába és egyszerre nyelte le. Aztán csodálkozott, hogy nem működik. :D Tehát 9 korty víz külön egy levegővel. És vége a csuklásnak. Ne bonyolítsuk már túl hülyeségekkel a dolgot. Nem kell közben sem fejen állni, sem szaltózni.

2015. nov. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Az 5. válaszoló módszere nekem bevált.
2021. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A bal kezes dolog vagy a rekeszizom nem tom, de bejott. Koszonet erte.
2023. okt. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!