Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fekve mértem a vérnyomásom.87/...

Fekve mértem a vérnyomásom.87/44 81 pulzussal. Aggaszt. Normális ez?

Figyelt kérdés

Egyéb tüneteim is vannak. A múlt héten kellett megszűlnöm 20 hetesen.

5 nap után lett egy pánik rohamom (amugy is fenn àll ez a betegség).

Azóta mindenfèle bajom van.

Ma úgy keltem fel hogy vibrált a szemem nem fényeket láttam, hanem mintha amit nézek fel le ugrálna. Ma voltam az orvosnál. Felírt egy antibiotikumot. Mikor mentem kiváltani a gyógyszert. Nem tudom, hogy a láz hatására, de elkezdett sípolni a fülem és majdnem elájultam. Most pedig olyan nehéznek érzem magam. és mikor megértem a vérnyomásom a fenti értéket mutatta. Mellette pedig kisebb szájszárazságom van.



2012. okt. 11. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért jobb ha felhivod az ügyeletet hogy ott mit mondanak rá. Az a 44 elég kevés. Sajnálom amin átmentél:(
2012. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hat ez osszetettebb erre ne itt keress valaszt hanem vizsgaltasd ki magad. a vernyomasod nagyon alacsony holott a pulzus szamod majdnem magas. + amilyen bajokat meg leirtal irany az orvos
2012. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na felültem akkor 96/63 110 5percre rá:100/67 98
2012. okt. 11. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
az már jobb, de ha rosszul vagy hivj orvost
2012. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!