Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó hiányérzet és félelem!...

Állandó hiányérzet és félelem! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Már egész kicsi korom óta félek egyedül aludni.Talán mert anyukámmal aludtam sokáig. De mostanában már megszoktam az egyedül alvást,de félelemmel alszom el! És minden este rosszakra gondolok! Halottakra,és horror filmekre pedig már nem nézek semmi ilyet pont emiatt! És ez még semmi,mert ha este nagyon megilyedek akkor rendesen érzem hogy rosszul leszek! Melegem lesz,és nagyon dobog a szivem.. mi lehet ez? pánik betegség? :( 18/L

2012. okt. 16. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek a tünetek tényleg pànikbetegségre utalnak.
2012. okt. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni és menj pszihoterápiára! Szedjél vitaminokat is, nehogy pánikbetegség legyen belőle. Sokat tartózkodj a szabadban és a barátaiddal.
2012. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! de remélem elfog múlni.. mert elég rossz érzés minden este!
2012. okt. 16. 16:33
 4/5 anonim válasza:
Ez azt jelenti hogy egyáltalán nem akarsz aludni, tehát az agyad nincs elfáradva annyira hogy el tudj aludni. A sport tényleg sokat segítene, de itt valójában te döntesz. Ne a tudatalattid uraljon téged. Ha te el akarsz aludni el is alszol. Az álom meg azért NAGYON JÓ dolog, mert lehet irányítani. Az olyan dolgok mint például a zombik meg a csontvázak pedig nem léteznek. Ha belegondolsz hogy a francba lenne képes egy megrohadt húscafat a mozgásra hogyha egyszer már megrohadt... a természet ennyire csak-csak nem hülye. Az egészet semmiségnek fogod tekinteni ha belátod hogy te irányítasz. Csúnyán mondva: SZ*RD LE! Mert nem kell, nem szükséges, csak elrontaná a jövőd ha a dolog tovább fajulna. Nah én megyek aludni a jó, puha ágyamba.
2012. okt. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) igazad van! Ugy fogom már én is!
2012. okt. 23. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!