Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Idegesség, szorongás, szaporáb...

Idegesség, szorongás, szaporább szívverés, gyomorideg, hányinger, félelem és hiányérzet. Pánikbeteg vagyok? :S

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Van ezekre a tünetekre komolyabb okod? Változás az életedben stb,? Mert ha nincs, akkor max. pms jöhet szóba, legjobb esetben.

Sajnos eléggé esélyes, hogy pánikbeteg vagy, így, hogy nem írtál semmilyen konkrét előzményről.

2010. júl. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

lehetséges ha csak nincs valami okod ezekre

én ,,enyhe" pánik beteg vok mondhatjuk naon parázós mindenen anyukám azon csodálkozik h nem volt még gyomor fekélyem annyit idegedkedem mindenen pl elmehetnél egy pszihológushoz én is jártam és segített + sokat tanultam belőle am pár rohamom is volt neked mennyire súlyos??

2010. júl. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

15 éves vagyok, 2 éve depressziós vagyok és elég erős önbizalom hiányom van.. szüleimmel nemtudom megbeszélni a dolgaimat, sokszor úgy érzem senkire nem számíthatok..

éjszaka erősödnek ezek a tünetek, mivel nemtudok elaludni, jár az agyam és reggelig fent vagyok.. ilyenkor elkezdek tv-t nézni vagy számítógépezni, valamennyire leköt, megnyugtat, de apám ilyenkor mindíg leordítja a fejemet hogy "mit képzelek magamról hogy nem alszok ilyenkor" és satöbbi.. egyáltalán nem vagyok hangos, de mindíg minden kis apró rezzenésre felkel, mintha ott lenne mögöttem és figyelné hogy mit csinálok.. valamikor az áramot is kikapcsolja, és a sötétben még idegesebb leszek, ilyenkor a sírás kitör rajtam, halálfélelmem van.. de nem lehet vele megbeszélni ezt, próbáltam, de ő kitart amellett hogy ő milyen jó szülő és hogy mindent megad nekem.. persze csak anyagilag.. lelkileg semennyire nem támogat.


köszönöm a válaszokat. :)

amugy pszichológushoz azért nem szeretnék menni mert jópár ismerősömnek az a tapasztalata, hogy semmit nem segítenek és hogy mindenki csak magának tud segíteni (amit én is tapasztaltam)

2010. júl. 15. 20:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Én pánik beteg vagyok,már vagy 10 éve.Dokihoz nem mentem,mert a bogyóktól csak rossz mellékhatások jelentkeznek,amit nem szeretnék.A sötétet,és az éjszakát én is utálom,félek elaludni is,sőt..sokszor mindentől félek,de már tudom kezelni...És az a legjobb módszer,ha az ember magának kezeli a dolgokat.Főleg fejben.Mert ugye minden ott dől el.
2010. júl. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menjél orvoshoz, segíteni fog ha meg nem jó akkor kerss másikat. Ebből egyedül nehéz kievickélni.
2010. júl. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!