Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám megerősíteni az...

Hogy tudnám megerősíteni az immunrendszerem? Vitaminok kizárva (azokat szedem)

Figyelt kérdés
Soha nem voltam beteges, télen max 1x felment 37.5 ig akkor még mentem suliba túléltem. Idén kezdődtek a bajok pár hónapja. Belázasodtam (megfázás stb.) szokásos 37.5 egy hétig vagy 2-ig szenvedtem vele, de mentem suliba, nem mentem el sokihoz, el is múlt. Utána megint beteg lettem, szedtem Augmentint, elmúlt. Aztán pár héttel később majdnem 40 fokig (!) felment, szedtem antibiotikumot, elmúlt. Most meg megint beteg avgyok :@ már elegem van!! Elég változatosan étkezem, de főleg húst eszem. Viszont minden nap eszem gyümölcsöt és vitamint is szedek. Egyebet tudtok ajánlani???? El vagyok keseredve teljesen!! 17 L
2010. ápr. 23. 19:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
sport
2010. ápr. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem vagy stresszes? Mert az rombolja az immunrendszert. Meg ha ilyen visszatérő a betegség, nem ártana egy laborvizsgálat.
2010. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
sport, sport, sport...rendes étkezés...szauna (ha nem vagy beteg, csak akkor)
2010. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen! én is a sportra gondoltam még, csak oylan lusta vagyok elkezdeni :( írhattok még nyugodtan!
2010. ápr. 23. 20:02
 6/16 A kérdező kommentje:
Étkezésemmel nincs nagy gond szerintem, szinte mindent szeretek, csak sajnos sok édességet eszem :S
2010. ápr. 23. 20:04
 7/16 anonim ***** válasza:
Napi 2 óra gyaloglás
2010. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A vissza-visszatérő lázas állapotnak komoly oka lehet. Kérj egy kivizsgálást!
2010. ápr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
például milyen okai??? hol kérhetnék kivizsgálást a háziorvosnál? kezdek mgijedni :S
2010. ápr. 23. 20:14
 10/16 anonim ***** válasza:
az nagyon jo hogy teged ez erdekel,a husok nagyon savasak,azt pedig te szereted,ez betegseget okozhat nalad,nezzd meg mit jelent az hogy savasodas,lugositas,minden betegsegedre valaszt tudsz kapni ott,sok sok friss zoldseggel (foleg aminek zold a szine)tudod meg novelni az egeszseged es ezzel:www.innerlightinc.com/freebody
2010. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!