Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lányok, a ti pasitok/férjetek...

Lányok, a ti pasitok/férjetek is látványosan szenved, amikor beteg, vagy csak az enyém ilyen mártír?

Figyelt kérdés
Jajgat, sóhajtozik, meg hasonlók. Nem hiszem el, hogy tényleg ennyire rosszul van egy sima influenzától.

2012. okt. 24. 16:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én barátom teljesen normális, nincs semmi kattanása egyébként, imádom, szerintem a mártírkodása is egyszerűen a kromoszóma miatt van.

2 hete péntek reggel azzal kelt, hogy annyira fáj a torka, hogy nem tud felkelni, kért teát, gyógyszert és mondta, hogy legyek szíves hozni a gyógyszertárból öblögetőt. Én feküdtem az ágy másik felében, egész éjjel nem aludtam, olyan menstruációs görcseim voltak. Összeszedtem magam, bemásztam a rendelőbe, szerencsére kaptam görcsoldót és méhösszehúzódás-csökkentőt, így el tudtam menni a gyógyszertárba is öblögetőért....

Este munka után megyek haza, cetli a hűtőajtón: Jobban vagyok, elmentünk a srácokkal sörözni.... Mondom, Anyád! :)

2012. okt. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Azért az vicces lenne, hogy ismerkedésnél: te, szoktál nyavalyogni, ha náthás vagy? - Igen - Akkor szia, nem kellesz :D

Nehogy már ez alapján válasszunk párt :D

2012. okt. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Itt nem a férfi betegségéről van szó, hanem hogy szegény nők mennyi mindent csinálnak félholtra válva, míg a csúnya-mocskos férfiak nem becsülik meg őket, sőt ha valamilyen kis inci-finci nyavalyájuk van, eljátszák a hattyú halálát.


Tisztára NLC, komolyan.

2012. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok, ráadásul sportos, izmos; de amikor beteg vagyok, siránkozok, nyögök mint aki halálán van, és kiszolgáltatom magam... Ez amolyan pasis szokás. A fogorvosnál is én fosok jobban. :)
2012. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Influenzát tényleg rosszabbul viselik a férfiak, mint a nők. És bizony a nőknek a fájdalomtűrő képességük jobb.
2017. júl. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!