Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy tudnám leszoktatni magam...

Hogy tudnám leszoktatni magam a túlzott teljesítőkényszerről?

Figyelt kérdés
9. vagyok. Nincs kedvem tanulni, de stresszelem magam azzal, hogy mindenből 5 legyek. Eddig két 3 három 4 meg csomó 5 van. De hajtom magam, hogy minden 5 legyen, meg nagyon stresszelek, e miatt. Az nem zavar, ha van egy rossz jegyem, de amíg meg nem írjuk, addig nagyon, főleg ha nem tudom, nem értem. Pedig nem akarom annyira. És nem bírok leszokni róla. Gyomorgörcs, ösztönös körömrágás, stb. Pl holnap 3 doga. kb 3 tudom, de stresszelem magam, mert legyen 5. (kevés tanulással megy 3, de 5 sokat kéne, és nincs kedvem, meg erőm se. lefáraszt maga az ottlét, pedig szeretek jrni, csak vagy 3 tanárt útálok, a többivel semmi baj)
2012. nov. 5. 18:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!