Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Orrsövény műtét 190ezer...

Orrsövény műtét 190ezer forint, ez most komoly?

Figyelt kérdés

2012. nov. 9. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, hogy azt támogatja a TB. Engem is meg akartak műteni és nem mondták, hogy fizetni kell.
2012. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egészségügyileg indokolt műtétet támogat a TB!
2012. nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gondolom, nem magánklinikára mentél. ha nem, akkor jogos a felháborodásod. gondolom az orvos finoman tudatta veled, h nála ennyibe kerül. válts orvost, ez tényleg tb támogatott, egy fillért sem kellene fizetned elvileg. az más kérdés, h szinte mindig adnak a betegek a műtét után (!) - annyit, amennyit ők "gondolnak". ha a te orvosod előre megsúgta, h mennyi az annyi, én a helyedben keresnék egy másikat. ez rutinműtét, számos jó fül-orr-gégész van és mindegyik képes rá. simán találsz olyat, aki ugyanolyan jól műt és nem támaszt ilyen feltételeket.
2012. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. vagyok. amúgy maga a műtét szűk fél óra, az én orvosomnak eztán a tampon kivételéig nem volt dolga velem. pár napig kórházban feküdtem, 5 méternél közelebb nem is jött hozzám és átsiklott felettem a tekintete. aztán kivette a tampont, kb 5 perc alatt és ennyi, nem láttuk többet egymást. én is adtam, utána, és korántsem ennyit... amúgy nagyon szép munkát végzett, vhányszor egy kollágája belenéz az orromba, megjegyzést tesz rá, h milyen "szépen megcsinálta"... tehát nem arról van szó, h elégedetlen lennék vele, lelkiismeretes volt. gész egyszerűen nem igényel túl nagy jelenlétet egy ilyen az orvostól. irreális érte ez az összeg...
2012. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! magánklinikára gondolsz ugye? :)
2012. nov. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én saját szememmel láttam olyat hogy valakitől a TB orvos nem kért semmit és ő erőszakolta bele a zsebébe az orvos még mondta is hogy ne adjon majd leszakadt az orvos zsebe erőszakkal nyomta a zsebébe, és utána azt terjesztette hogy az orvos 50 ezer Ft-ot kért tőle!Sokan képesek ilyet terjeszteni is!
2012. nov. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Jó igen egy fontos tényezőt kihagytam, Magánklinika igen.

Csak meglepődtem látszik,hogy szerencsére eddig nem voltak ilyen egészségügyi gondjaim,hogy tudnom kéne így meglepődtem.

2012. nov. 9. 13:32
 8/10 A kérdező kommentje:
endoscopos műtét
2012. nov. 9. 13:33
 9/10 anonim ***** válasza:
5 válaszoló vagyok. Én mandulám akartam kivetetni magánklinikán, de árakat látva maradt Tb. De nem bántam meg, mert 20 perces rutinműtétért kár is lett volna ennyi pénzt kifizetni.
2012. nov. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

7. kommented

pff. akkor kár volt felháborodnod. legalább rendesen kifejthetted volna a kérdést.


amúgy, amit korábban írtam, így is áll. ha nem akarsz ennyit fizetni, TB-re is megcsinálják neked, csak nyilván nem uaz az orvos. még mindig választhatod ezt a megoldást

2012. nov. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!