Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A barátom 2000 forint értékben...

U_lacika57 kérdése:

A barátom 2000 forint értékben ellopott egy játékot és aggódik hogy mi lesz vele lényleg komoly pénzbírág jár érte?

Figyelt kérdés
vagy észre sem veszik és minden megy tovább
2012. ápr. 23. 16:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem Te vagy a "barát".Ejnye-ejnye!!Ha ügyes voltál,és nem volt kamera akkor megúszód!De szerintem 2 ezer ft nem tét.Komolyabb bünti nem jár érte.De ha ajánlhatom most egy darabig ne menj abba az üzletbe :)
2012. ápr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Észreveszik, mert hó végén leltároznak: leszámolják hogy miből mennyi van. Ha pont nézett oda kamera, akkor a felvételeket is visszanézik.
2012. ápr. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem nem én vagyok. egy hülye játék ezer már el volt lopva meg kivannak csomagolva ha visszaviszi akkor nem lehet belőle galiba ugye?
2012. ápr. 23. 16:49
 4/8 A kérdező kommentje:
csak azért izgulok mert én meg eltakartam a kamera elől és én nem akarok szívni
2012. ápr. 23. 16:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ki van bontva, akkor nem veszik vissza, minimum kifizettetnék. Hány évesek vagytok?
2012. ápr. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ő 12 én 13
2012. ápr. 24. 06:08
 7/8 A kérdező kommentje:
de tegnap néztem mindent elvittek de ottmaradtak a fóliák
2012. ápr. 24. 06:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Még hogy nem ő volt ja csak takarta a kamera elől. Ha féltek nem kell a boltból lopkodni. Ha nagy áruházból loptátok szerintem észre se mveszik naponta tűnnek el dolgok az hétszentség.
2012. máj. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!