Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó szellentés ellen...

Állandó szellentés ellen kérném a tanácsotokat?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén tettem fel a kérdést elnézést..arra gondolok konkrétan, hogy tudna-e valaki valami gázlekötőt vagy vmi gyógyszert ajánlani vagy bármilyen tanácsot adni ezzel kapcsolatban.Ugyanis állanódan szellentéssel küszködök, és szerintem az átlagnál többet szellentek..és mindig úgy érzem hogy kell ami már elég zavaró!Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 14. 00:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Ha szellenteni kell akkor szellenteni kell:D
2009. aug. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy mifelénk mondják: Inkább az jöjjön ki, mint a mentő!


:DD

2009. aug. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
70%
Vissza semmiképp ne tartsd, mert akkor először csak gyűlik-gyűlik, majd a nagy nyomástól belemegy a gerincedbe, azon fel egészen az agyadig. És így születnek a szar ötletek.
2009. aug. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Kerülj bizonyos étekelet, amik gázt képeznek, pl bab, borsó, hagyma, karfiol, brokkoli. ha ez sem segít, akkor kérj tanácsot a háziorvostól.
2009. aug. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó, jó. De szegény így egy vendégségbe nem tud elmenni, nem beszélve a párkapcsolati oldalágakról. Szóval megértem, mert tényleg elég cikis a helyzet.


Szóval, kedves kérdező, próbáld csökkenteni a zsíros felvágottak, húsok fogyasztását, helyette a sovány változatot javaslom, aztán a csípős, erősen fűszeres kaját kellene kicsit megszelidíteni. Aztán egyél lassan, jól rágj meg minden falatot, így kevesebb levegőt nyelsz.

És végül - mivel nagyon sok jót hallottam róla - ajánlom az aloe vera gél napi fogyasztását ( [link] állítólag csodákat művel a tiédhez hasonló esetekben. Sok sikert!

2009. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
ha szeretsz valakit, szereted a szeleit is!:D
2009. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
0:21-es válaszolónak nagyon szépen köszönöm, sokat segítettél.Épp erről van szó..párkapcsolatban élek már egy ideje , és az éjszakai együtt alvások gondolatától már előre parázok, épp emiatt..sajnos.Biztos, hogy az emésztésemmel lehet valami baj..vagyis gondolom, de már 1-2 hete változtattam..rendszeresen eszek, megválogatom az ételt is és nem eszek össze mindent..a füszeres dolgokat is kerülöm...
2009. aug. 14. 01:59
 8/21 A kérdező kommentje:

01:21*

rosszúl írtam..

2009. aug. 14. 02:00
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Szénsavas italokat is kerüld, meg a kelesztett tésztákat...

Az élesztővel készült kenyérfélék is puffadást (szeleket) okozhatnak...

Vannak, akiknél a sok zöldség, gyümölcs okoz ilyesmit.

Mások meg a tejtermékektől puffadnak!


Próbálj rájönni, vajon nálad mi okoz puffadást és fokozott gázképződést!

2009. aug. 14. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Javasolnék egy ételallergia vizsgálatot. A körzeti doki ad beutalót, a bőrgyógyászaton csinálják.
2009. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!