Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó szellentés ellen...

Állandó szellentés ellen kérném a tanácsotokat?

Figyelt kérdés
Kicsit hülyén tettem fel a kérdést elnézést..arra gondolok konkrétan, hogy tudna-e valaki valami gázlekötőt vagy vmi gyógyszert ajánlani vagy bármilyen tanácsot adni ezzel kapcsolatban.Ugyanis állanódan szellentéssel küszködök, és szerintem az átlagnál többet szellentek..és mindig úgy érzem hogy kell ami már elég zavaró!Előre is köszönöm a válaszokat!
2009. aug. 14. 00:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél Espumisan kapszulát, épp erre van, megköti a gázokat. Recept nélkül kapható.
2009. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Voltam már allergia vizsgálaton és nem mutatott semmire érzékenységet!Az espumisane gyögyöt is szedtem már..az se igazán hatott..
2009. aug. 14. 09:15
 13/21 A kérdező kommentje:
*gyöngyöt
2009. aug. 14. 09:15
 14/21 anonim válasza:
78%
Az biztos, hogy én nem tartanám vissza, mert hát ugye Kenny is öngyulladásban halt meg...
2009. aug. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

az a legszebb párkapcsolat ahol már mernek egymás előtt pukizni:)

de komolyan

2009. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
48%
Mi szép abban? Mi 13 éve vagyunk együtt,de nem szoktunk egymás előtt f...ni
2009. aug. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

egy kettő hozzászólás annyira gyerekes...nem tudom ilyenek minek írnak ide..:S

látom nem most tetted fel a kérdést...végül is jobb lett aztán valamitől?

2011. jún. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
a 15-ösnek igaza van...ha szeretitek egymást nem gond a pukizás... sőt a szellnentésnek jótékony hatásai is vannak..oldja a stresszt... nincs is annál jobb feszültségoldó mintha egy jót "dörrent" az ember
2013. aug. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Shrekket idézve jobb kint, mint bent. Öngyulladásról szólva meg gázveszélyes, meg tűzveszélyes cucc, illetve tűz és grill mellett tilos szellenteni. Öngyújtót is tilos bélgázba rakni. Szellenteni kell, különben felfúvódsz.
2013. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Vicces, de az én párom is azt mondja, jobb kint, mint bent. Pedig mi csak egy éve vagyunk együtt.

Persze ez nem jelenti azt, hogy egymás orra alá pukkantunk, de kicsúszik, kicsúszott. Ugyanígy a büfivel. :)

2015. máj. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!